| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +50 ° C |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| Hostgewicht | 6,0 kg |
| Stroomverbruik | 480W |
| Externe voeding | AC~220V |
| Garantie | Eén jaar na levering |
|---|---|
| Totaal vermogen | 1.5W |
| Verpakkingsgrootte | 150×145×35mm |
| Voeding | AC-adapter 50-60Hz (110-240V AC naar 5V USB), autolader DC12V naar 5V USB |
| Beveiligingsstraal | 0-5 meter bij -75dBm (afhankelijk van signaalsterkte) |
| Uitgangsvermogen | 10W |
|---|---|
| Gewicht | 2,0 kg |
| Afmetingen | 195×102×48mm (exclusief antenne) |
| Beveiligingsstraal | 10-25 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Koelsysteem | Hoogefficiënte radiator van aluminiumlegering met 3 ingebouwde koelventilatoren |
| Voeding | 50-60Hz, 100-240V AC |
|---|---|
| Gewicht | 4.0KG |
| Maat | -10℃ aan +55℃ |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Stallingsbereik (radius) | 10-40 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Afmetingen | 45×24×8,5cm |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC 24V |
| Energieverbruik | 60W |
| Jamming Range | 20-50m straal (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +55 ° C |
| Totaal uitgangsvermogen | 38W |
|---|---|
| Gewicht | 7,5 kg |
| Afmetingen | 395 mm x 238 mm x 60 mm |
| Voeding | AC 100-240V en 12V autoaccukabel (300 mm lengte) |
| Jamming Range | Tot 40 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Productgewicht | 0,6 kg |
|---|---|
| Batterijcapaciteit | 6000mAh / 12V (3 * 2000mAh) |
| Beveiligingseffect | > 80% |
| Productgrootte | 142*74*29mm |
| Werkende stroom | 0,3a |
| Totaal uitgangsvermogen | 20 watts |
|---|---|
| Voeding | 50-60Hz, 100-240V AC |
| Maat | 427×116×60mm |
| Lopende Temperatuur | -10℃ aan +55℃ |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Naam | Drone-stoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC100-240V |
| Werktijd | 40 minuten |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Dimensie | 145 x 95 x 45 mm |
| Voeding | 50-60 Hz wisselstroom (110-240 V wisselstroom/12 V gelijkstroom) |
|---|---|
| Afmetingen | 163×85×43mm (exclusief antennes) |
| Beveiligingsstraal | 2-20 meter bij -75dBm |
| Garantie | 1 jaar na levering |
| Totaal vermogen | 5.6w |