| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | 30 تا 95 درصد |
| وزن میزبان | 6.0 کیلوگرم |
| مصرف برق | 480W |
| منبع تغذیه خارجی | AC~220V |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
|---|---|
| توان کل | 1.5 وات |
| اندازه بسته بندی | 150×145×35 میلی متر |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب 50-60 هرتز (110-240 ولت AC به 5 ولت USB)، شارژر اتومبیل DC12 ولت به 5 ولت USB |
| شعاع محافظ | 0-5 متر در -75dBm (بسته به قدرت سیگنال) |
| توان خروجی | 10 وات |
|---|---|
| وزن | 2.0 کیلوگرم |
| ابعاد | 195×102×48 میلیمتر (به استثنای آنتن) |
| شعاع محافظ | 10-25 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| سیستم خنک کننده | رادیاتور آلیاژی آلومینیومی با راندمان بالا با 3 فن خنک کننده داخلی |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، 100-240 ولت AC |
|---|---|
| وزن | 4.0 کیلوگرم |
| اندازه | -10°C تا +55°C |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| محدوده گیربندی (قطر) | 10-40 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| ابعاد | 45×24×8.5 سانتی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 24V |
| مصرف انرژی | 60 وات |
| محدوده جنجال | شعاع 20-50 متر (بسته به شدت سیگنال محلی) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| قدرت خروجی کل | 38W |
|---|---|
| وزن | 7.5 کیلوگرم |
| ابعاد | 395mm x 238mm x 60mm |
| منبع تغذیه | کابل باتری ماشین AC 100-240 ولت و 12 ولت (طول 300 میلی متر) |
| محدوده جنجال | تا 40 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| وزن محصول | 0.6 کیلوگرم |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 6000 میلی آمپر ساعت / 12 ولت (3 * 2000 میلی آمپر ساعت) |
| اثر محافظ | > 80 ٪ |
| اندازه محصول | 142*74*29 میلی متر |
| جریان کار | 0.3a |
| قدرت خروجی کل | 20 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، 100-240 ولت AC |
| اندازه | 427×116×60 میلی متر |
| دمای در حال اجرا | -10°C تا +55°C |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| نام | دنده های بدون سرنشین |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC100-240V |
| زمان کار | 40 دقیقه |
| وزن | 1.2 کیلوگرم |
| بعد | 145 × 95 × 45 میلی متر |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
|---|---|
| ابعاد | 163×85×43 میلیمتر (به استثنای آنتنها) |
| شعاع محافظ | 2-20 متر در -75dBm |
| گارانتی | 1 سال از تاریخ تحویل |
| توان کل | 5.6 وات |