| Dekking | Azimut 360° / Verticaal 40° |
|---|---|
| Frequentie | 1,2-1,8 GHz |
| Werksysteem | 30.500 |
| Detectiesnelheid | 1m/s-75m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥0,5Hz (antennerotatie ≥30rpm) |
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Grootte (L×B×H) | 320×120×430 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Bescherming van de hoogte | 40 ° |
| Voeding | AC220V/250W |
| Naam | Wideband Machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Productgrootte | 160*100*18,8mm |
| Netto gewicht | 500g |
| Productnaam | Jamming-module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Productgrootte | 111,7*37,3*19,5mm |
| Naam | De Stoorzender van het rugzaksignaal |
|---|---|
| Navigatie-spoofing-functie | Drone No-Fly Zone-projectie (geforceerde landing), directionele verplaatsing; |
| Verdedigingsafstand | 1-5 km (PA RF-vermogen 25 W); |
| Misleiding interventietijd | 2s; |
| Effectieve misleidingshoek | horizontaal: 360 °, verticaal: ±90 °; |
| Naam | Phased Array-radars |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Detecteer bereik voor Drone | 5 km |
| Naam | rf-machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Naam | RF-breedbandversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Naam | luchttoezichtradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 5 km |