| نام | سيستم هاي ضد درون |
|---|---|
| محدوده | 1km/3km/4-6km |
| تابع | آشکارساز، ردیابی، جمر |
| ظرفیت تولید | 100 قطعه / سال |
| مشخصات | حدود 100 کیلوگرم |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
|---|---|
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 5 کیلومتر تا 10 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| بعد | 505*600*105 میلی متر |
| برنامه | مکان های عمومی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | محصولات حفاظتی امنیتی |
| اندازه هدف | ≥0.1mx0.1m |
| سرعت | ≤50 متر بر ثانیه |
| نرخ موفقیت پروب | ≥99% |
|---|---|
| زمان پاسخگویی را شناسایی کنید | ≤3 ثانیه |
| دقت موقعیت یابی | ≤10 متر |
| ارتفاع تشخیص | 0 متر تا 1000 متر |
| فرکانس تشخیص | 100MH z ~6GH z |
| قدرت خروجی کل | 70 وات |
|---|---|
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| مصرف برق | 120 وات |
| وزن | 2.8 کیلوگرم (محصول)، 5 کیلوگرم (بسته بندی) |
| اندازه | 660*290*50mm |
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
|---|---|
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| منبع تغذیه | 5V ~ 16V / 2A DC |
| دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
| سایز تقویت کننده | 9.7 × 5.2 × 1.1 سانتی متر |
| فاصله محافظتی | 0 تا 800 متر |
|---|---|
| باتری | DC48V/7A |
| مصرف برق | 168 وات |
| وزن | 7.2 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| نام | تکرار کننده سیگنال وای فای |
|---|---|
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
| برق ورودی | 0 تا 20 دبیلم |
| سود انتقال | 15-18 دسی بل |
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| وزن خالص | ≤70 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
|---|---|
| رقم سر و صدا | ≤3.5 دسی بل معمولی |
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| منبع تغذیه | 5V ~ 16V / 2A DC |
| دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |