| باندهای تشخیص | 100 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| باندهای اصلی | 433 مگاهرتز، 900 مگاهرتز، 1.4 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.2 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| روش موقعیت یابی | موقعیت یابی تجزیه پروتکل |
| شکستن پروتکل | CRPC، شناسه هواپیمای بدون سرنشین، شناسه از راه دور |
| فاصله جعل | 0 ~ 1 کیلومتر |
| محدوده تشخیص | 1-10 کیلومتر |
|---|---|
| فرکانس تشخیص | 400-6000 مگاهرتز |
| ولتاژ تغذیه خارجی | 100 ~ 220 ولت AC |
| وضوح صفحه نمایش | 1080P (1920×1200) |
| ابعاد | 510 میلیمتر × 440 میلیمتر × 210 میلیمتر (2± میلیمتر) |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0~5km+ (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 30 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 8 کیلومتر تا 15 کیلومتر |
| پوشش | آزیموت 360 درجه / عمودی 40 درجه |
|---|---|
| فرکانس | 1.2-1.8 گیگاهرتز |
| سیستم کاری | 30500 |
| سرعت تشخیص | 1m/s-75m/s |
| نرخ داده | ≥0.5Hz (چرخش آنتن ≥30rpm) |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| وزن خالص | وزن بسته بندی: 80 کیلوگرم |
| اندازه محصول | 1800*560*430 میلی متر |
| قدرت خروجی کل | 700W-1200W |
| دقت موقعیت یابی | ≤10 متر |
|---|---|
| نرخ موفقیت پروب | ≥99% |
| زمان پاسخگویی را شناسایی کنید | ≤3 ثانیه |
| تشخیص فاصله مکان | 1-5 کیلومتر |
| 1-5 کیلومتر | 0-1000 متر |
| فرکانس تشخیص | 100 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| فاصله شمارنده | 1 کیلومتر - 10 کیلومتر |
| ارتفاع تشخیص | 0 متر - 1000 متر |
| ولتاژ برق خارجی | 100-240 ولت |
| اندازه | Φ×H (600mm×425mm) ±2mm |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 10 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| فاصله تشخیص حداقل | ≤ 150 متر |
|---|---|
| حداکثر شماره هدف تشخیص | 200 |
| منبع تغذیه | AC200-AC240 |
| دمای کاری | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| اندازه | 820 × 925 × 360 میلی متر |