| نام | رادار سوار بر خودرو |
|---|---|
| حالت کار رادار | اسکن فاز دو بعدی |
| باند کار | باند ایکس |
| حداکثر فاصله تشخیص | (احتمال تشخیص 85٪، نرخ هشدار نادرست 10) = 15 کیلومتر (RCS=0.01 متر) |
| قدرت | AC220V/50Hz |
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
|---|---|
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| برق ورودی | 0 تا 20 دبیلم |
| منبع تغذیه | 5V ~ 16V / 2A DC |
| رطوبت عملیاتی | رطوبت نسبی تا 75 درصد |
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
|---|---|
| برق ورودی | 0 تا 20 دبیلم |
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| منبع تغذیه | 5V ~ 16V / 2A DC |
| دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |
| نام | تقویت کننده سیگنال وای فای |
|---|---|
| دامنه عملیاتی | 2.4 ~ 2.5 گیگاهرتز، 5.0 ~ 5.875 گیگاهرتز |
| توان خروجی | 2W (33dBm) |
| منبع تغذیه | 5V ~ 16V / 2A DC |
| دمای عملیاتی | -20 تا +70 درجه سانتیگراد |