| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Functie | Detector, tracking, stoorzender |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Type | Signaaldetector |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| drone | 5 km tot 10 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Dimensie | 505*600*105mm |
| Sollicitatie | Openbare plaatsen |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | beveiligingsproducten |
| Doelgrootte | ≥0,1mx0,1m |
| Velociteit van het doel | ≤ 50 m/s |
| Succespercentage van de sonde | ≥99% |
|---|---|
| Identificeer responstijden | ≤3s |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Detectiehoogte | 0m tot 1000m |
| Detectiefrequentie | 100 MHz ~ 6 GHz |
| Totaal uitgangsvermogen | 70W |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 120W |
| Gewicht | 2,8 kg (product), 5 kg (verpakking) |
| Maat | 660*290*50mm |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Booster-grootte | 9,7 x 5,2 x 1,1 cm |
| Beveiligingsafstand | 0 ~ 800m |
|---|---|
| Batterij | DC48V/7A |
| Stroomverbruik | 168w |
| Gewicht | 7,2 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Naam | Wifi-signaalversterker |
|---|---|
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Ingangsvermogen | 0~20 dBm |
| Breng aanwinst over | 15-18dB |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Bescherming van de hoogte | 40 ° |
| Netto gewicht | ≤ 70 kg |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤3,5 dB typisch |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |