| Name | Vehicle Mounted Radar |
|---|---|
| Radar Working Mode | Two-dimensional Phase Scan |
| Working Band | X-band |
| Maximum Detection Distance | (detection Probability 85%, False Alarm Rate 10)=15km (RCS=0.01 M) |
| Power | AC220V/50Hz |
| Operating Range | 2.4~2.5 GHz, 5.0~5.875 GHz |
|---|---|
| Output Power | 2W (33dBm) |
| Input Power | 0~20 DBm |
| Power Supply | 5V~16V/2A DC |
| Operating Humidity | Up To 75% Relative Humidity |
| Operating Range | 2.4~2.5 GHz, 5.0~5.875 GHz |
|---|---|
| Input Power | 0~20 DBm |
| Output Power | 2W (33dBm) |
| Power Supply | 5V~16V/2A DC |
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
| Name | Wifi Signal Amplifier |
|---|---|
| Operating Range | 2.4~2.5 GHz, 5.0~5.875 GHz |
| Output Power | 2W (33dBm) |
| Power Supply | 5V~16V/2A DC |
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |