| Naam | Op een voertuig gemonteerde radar |
|---|---|
| Radarwerkmodus | tweedimensionale fasescan |
| Werkende band | X-band |
| Maximumopsporingsafstand | (detectiekans 85%, percentage vals alarm 10)=15km (RCS=0,01 m) |
| Stroom | AC220V/50Hz |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Ingangsvermogen | 0~20 dBm |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfsvochtigheid | Tot 75% relatieve luchtvochtigheid |
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
|---|---|
| Ingangsvermogen | 0~20 dBm |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Naam | Wifi-signaalversterker |
|---|---|
| Werkbereik | 2,4~2,5 GHz, 5,0~5,875 GHz |
| Uitgangsvermogen | 2W (33dBm) |
| Voeding | 5V~16V/2A gelijkstroom |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |