| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده | 1-10 کیلومتر (با توجه به محیط و مدل هواپیمای بدون سرنشین متفاوت است) |
| حالت کار | سنجش RF، شکستن پروتکل |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده | 1-10 کیلومتر (با توجه به محیط و مدل هواپیمای بدون سرنشین متفاوت است) |
| حالت کار | سنجش RF، شکستن پروتکل |
| نوارهای فرکانس تشخیص | 70MHz-6GHz اسکن باند فرکانس کامل ، تشخیص و نمایش |
|---|---|
| باندهای فرکانس تشخیص کلید | 800 مگاهرتز ، 900 مگاهرتز ، 1.2 گیگاهرتز ، 1.4 گیگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.2 گیگاهرتز ، 5.8GHz |
| فاصله تشخیص | ≥10 کیلومتر (بسته به شرایط کاری) |
| محدوده تشخیص | افقی: پوشش 360 درجه عمودی: -90 درجه تا 90 درجه |
| وزن دستگاه تشخیص | ≤15 کیلوگرم |
| DetectioDetection Bandsn Bands | 900 مگاهرتز، 1.4 مگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز، وای فای |
|---|---|
| فاصله تشخیص | 0-3km+ (بسته به محیط و نوع پهپاد متفاوت است) |
| ظرفیت باتری | 12000 میلی آمپر ساعت |
| قدرت شارژ | DC9V، 2A |
| اندازه | 177 میلیمتر × 89 میلیمتر × 29.5 میلیمتر (2± میلیمتر) |
| مدل های پهپاد قابل تشخیص | DJI، AUTEL، FIMI، DAHUA، PowerVision، YUNEEC، UDIRC و سایر برندهای رایج، از جمله FPV های سفارشی و په |
|---|---|
| محدوده تشخیص | شعاع 1-8 کیلومتر (بر اساس محیط و مدل پهپاد متفاوت است) |
| پوشش ارتفاع | 0-1000 متر |
| دقت آزیموت | ≤1.5° (RMS) |
| دقت مکان | 10 متر |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| نام محصول | سیستم تشخیص هواپیمای بدون سرنشین ثابت |
| فاصله | شعاع 10 کیلومتری |
| فرکانس های تشخیص | 30 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز، شامل 2400 مگاهرتز |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام، بادوام |
| نام محصول | دتکتور هواپیماهای بدون سرنشین |
| باندهای تشخیص | 900 مگاهرتز، 1.4 مگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز، وای فای |
| اندازه | 177*89*29.5 میلی متر |
| نام | جعل جمر شناسایی پهپاد |
|---|---|
| توان خروجی | 10 مگاوات |
| پوشش | 360 درجه کل حریم هوایی |
| زمان واکنش | <10.0s |
| تحمل فرکانس | ≤ ± 2×10-6 |
| حالت کار | دپلر نبض |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| نرخ داده | جستجو: ≤ 2s |
| مصرف برق | ≤ 200 وات |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص | 0.5 m/s ~ 45 m/s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| مصرف برق | ≤ 200 وات |