| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| نام محصول | دتکتور هواپیماهای بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 300 مگاهرتز - 6200 مگاهرتز |
| حالت کار | دپلر نبض |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 4-6 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| برنامه | ضد پهپاد، 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| محدوده اختلال Omni | 1 - 3 کیلومتر، با توجه به تراکم سیگنال شبکه موبایل |
| دقت جهت یابی | ≤30 درجه (طیف)، ≤0.5 درجه (شناسه هواپیمای بدون سرنشین) |
| شعاع تشخیص | 1 تا 5 کيلومتر |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| نام محصول | دتکتور هواپیماهای بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 300 مگاهرتز - 6200 مگاهرتز |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده | 1-10 کیلومتر (با توجه به محیط و مدل هواپیمای بدون سرنشین متفاوت است) |
| حالت کار | سنجش RF، شکستن پروتکل |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0~5km+ (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 30 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | آشکارساز هواپیمای بدون سرنشین بادوام |
| شعاع تشخیص | 0~5km+ (به دلیل محیط های مختلف و متفاوت وجود دارد |
| نام محصول | FPV Drone Detector: دستگاه شناسایی بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 30 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| نام محصول | دتکتور هواپیماهای بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 100 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
| برنامه | ضد پهپاد، 900MHz 1.2GHz 1.4GHz 2.4GHz 5.2GHz 5.8GHz |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| محدوده اختلال Omni | 1 - 3 کیلومتر، با توجه به تراکم سیگنال شبکه موبایل |
| دقت جهت یابی | ≤30 درجه (طیف)، ≤0.5 درجه (شناسه هواپیمای بدون سرنشین) |
| شعاع تشخیص | 1 تا 5 کيلومتر |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده | 1-10 کیلومتر (با توجه به محیط و مدل هواپیمای بدون سرنشین متفاوت است) |
| حالت کار | سنجش RF، شکستن پروتکل |