| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 5 کیلومتر تا 10 کیلومتر |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 3 کیلومتر-5 کیلومتر |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده فرکانس | 300-6200 مگاهرتز |
| شناسایی هواپیماهای بدون سرنشین | پهپادها از جمله DJI Autel fpv و غیره |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| منبع تغذیه | AC 220V |
| بعد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 220V |
| مصرف برق | ≤ 200 وات |
| بعد | 782mm * 549mm * 198mm (آنتن) |
| وزن | ≤ 60 کیلوگرم (شامل PTZ) |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
|---|---|
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 10 کیلومتر تا 20 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| بعد | 650*820*120 میلی متر |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 5-10 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| مصرف برق | ≤ 200 وات |
| بعد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| پوشش | آزیموت 360 درجه / عمودی 40 درجه |
|---|---|
| سرعت تشخیص | 1 متر بر ثانیه - 75 متر بر ثانیه |
| نرخ داده | ≥ 0.5 هرتز (چرخش آنتن ≥ 30 دور در دقیقه) |
| قدرت امتیازی | 400 وات |
| دمای کاری | -40 درجه تا +55 درجه سانتیگراد |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
|---|---|
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 8 کیلومتر تا 15 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| بعد | 655*680*115 میلی متر |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| پهپاد | 3 کیلومتر-5 کیلومتر |