| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bereik | 1-10km (verschilt naargelang het milieu en het drone-model) |
| Werkmodus | RF-sensing, protocolbreuk. |
| Detectiefrequentiebanden | 70 MHz-6GHz volledige frequentiebandscanning, detectie en display |
|---|---|
| Sleuteldetectiefrequentiebanden | 800MHz, 900MHz, 1,2 GHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Detectie afstand | ≥10km (afhankelijk van werkomstandigheden) |
| Detectiebereik | Horizontaal: dekking van 360° Verticaal: -90° tot 90° |
| Gewicht van het detectieapparaat | ≤15Kg |
| DetectieDetectiebandenn Banden | 900 MHz, 1,4 MHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz, WiFi |
|---|---|
| Detectie afstand | 0-3 km+ (varieert per omgeving en dronetype) |
| Batterijcapaciteit | 12000 mAh |
| Oplaadvermogen | DC9V, 2A |
| Maat | 177 mm × 89 mm × 29,5 mm (± 2 mm) |
| Detecteerbare dronemodellen | DJI, AUTEL, FIMI, DAHUA, PowerVision, YUNEEC, UDIRC en andere veel voorkomende merken, inclusief aan |
|---|---|
| Detectiebereik | Straal van 1-8 km (varieert afhankelijk van de omgeving en het dronemodel) |
| Hoogtedekking | 0-1000 meter |
| Azimutnauwkeurigheid | ≤ 1,5° (RMS) |
| Locatie nauwkeurigheid | ≤10 meters |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Productnaam | Stationair dronedetectiesysteem |
| Afstand | 10 km straal |
| Detectiefrequenties | 30 MHz - 6 GHz, inclusief 2400 MHz |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam, duurzaam |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Detectiebanden | 900 MHz, 1,4 MHz, 2,4 GHz, 5,8 GHz, WiFi |
| Maat | 177*89*29.5mm |
| Naam | Drone-detectie stoorzender-spoofer |
|---|---|
| Vermogen | 10mW |
| Dekking | 360°hele luchtruim |
| Reactietijd | <10,0s |
| Frequentietolerantie | ≤ ±2×10-6 |
| Werkmodus | Pulsdoppler |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤ 2s |
| Stroomverbruik | ≤ 200W |
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 m²) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Stroomverbruik | ≤ 200W |