| نام محصول | ماژول Jammer |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 30 وات |
| اندازه محصول | 117*40*18 میلی متر |
| فرکانس | 20-6000 مگاهرتز |
| نام | ماژول ضد پهپاد |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 10 وات |
| فرکانس | 5725-5850 مگاهرتز |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| نوع آنتن | آنتن های همه جهته با بهره بالا |
| ابعاد | 580 × 280 × 410 میلی متر |
| وزن | 35 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
|---|---|
| وزن | 15 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| باتری داخلی | 24 ولت DC، 2 ساعت زمان اجرا |
| باندهای تشخیص | 100 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| باندهای اصلی | 433 مگاهرتز، 900 مگاهرتز، 1.4 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.2 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| روش موقعیت یابی | موقعیت یابی تجزیه پروتکل |
| شکستن پروتکل | CRPC، شناسه هواپیمای بدون سرنشین، شناسه از راه دور |
| فاصله جعل | 0 ~ 1 کیلومتر |
| نام | تقویت کننده سیگنال تقویت کننده |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 1080-1360 مگاهرتز |
| قدرت خروجی کل | 600 وات |
|---|---|
| وزن | 35 کیلوگرم |
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | 50-500 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| ابعاد (L×W×H) | 320×120×430 میلی متر |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| تعداد آنتن | 6 |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| منبع تغذیه | AC220V یا DC48V |
|---|---|
| وزن | 45 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 592×395×265mm |
| ابعاد | 580×280×410 میلی متر |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | 30 تا 95 درصد |
| ماژول های Jammer | 6 |
| باتری خارجی اختیاری | 24 ولت دی سی |
| محدوده جنجال | 50-500 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |