| Product Name | Jammer Module |
|---|---|
| Type | RF Module |
| Output Power | 30W |
| Product Size | 117*40*18mm |
| Frequency | 20-6000MHZ |
| Name | Signal Booster Amplifier |
|---|---|
| Application | Anti-drone |
| Feature | Durable |
| Output Power | 100w |
| Frequency | 1080-1360MHZ |
| Name | Anti Drone Module |
|---|---|
| Application | Anti-drone |
| Feature | Durable |
| Output Power | 10w |
| Frequency | 5725-5850mhz |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Antenna Type | High Gain Omni-directional Antennas |
| Dimensions | 580 × 280 × 410 Mm |
| Weight | 35 Kg |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Weight | 15Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Internal Battery | 24V DC, 2 Hours Runtime |
| Detection Bands | 100MHz~6GHz |
|---|---|
| Main Bands | 433MHz, 900MHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Positioning Method | Protocol Parsing Positioning |
| Protocol Cracking | CRPC, Drone ID, Remote ID |
| Spoofing Distance | 0~1km |
| Total Output Power | 600Watt |
|---|---|
| Weight | 35Kg |
| Dimensions | 580×280×410mm |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Dimensions (L×W×H) | 320×120×430 Mm |
|---|---|
| Humidity Range | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Number Of Antennas | 6 |
| Jamming Range | 20-120 Meters (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Supply | AC220V Or DC48V |
|---|---|
| Weight | 45Kg |
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Dimensions | 580×280×410mm |
|---|---|
| Operating Humidity | 30%-95% |
| Jammer Modules | 6 |
| Optional External Battery | 24V DC |
| Jamming Range | 50-500m (depending On Mobile Network Signal Density) |