| نام | دنده های بدون سرنشین |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC100-240V |
| زمان کار | 40 دقیقه |
| وزن | 1.2 کیلوگرم |
| بعد | 145 × 95 × 45 میلی متر |
| توان خروجی | 15 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، 100-240 ولت AC |
| ابعاد | 346×116×60 میلی متر |
| وزن | 4.0 کیلوگرم |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| باتری | 27 ولت 56 آمپر ساعت |
|---|---|
| ابعاد | 630×500×350 میلی متر (به استثنای آنتن) |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز، (AC110 یا 240V-DC27V) |
| وزن خالص | 50 کیلوگرم |
| توان کل | 400 وات |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
| محدوده جنجال | 1-10M بسته به قدرت سیگنال |
| وزن | 800 گرم |
| ابعاد | 62x30x118mm (به استثنای آنتن) |
| باتری داخلی | 27/28 ولت DC، 220 ولت، 28 ولت |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 2-3 کیلومتر |
| توان خروجی | 78 وات |
| اندازه | 346×216×100mm |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| شعاع محافظ | 0.5-1.5 متر |
|---|---|
| اثر محافظ | > 80 ٪ |
| زاویه محافظت | افقی 90 درجه / عمودی 90 درجه |
| وزن محصول | 0.6 کیلوگرم |
| ابعاد محصول | 142*74*29 میلی متر |
| امپدانس | 50 اهم |
|---|---|
| به دست آوردن | 2-3dBi |
| حداکثر قدرت | 50 وات |
| رنگ | مشکی |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| منبع تغذیه | AC100-240V |
|---|---|
| زمان کار | 50 دقیقه |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، شامل آنتن نمی شود) |
| گارانتی | 1 سال |
| وزن محصول | 0.6 کیلوگرم |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 6000 میلی آمپر ساعت / 12 ولت (3 * 2000 میلی آمپر ساعت) |
| اثر محافظ | > 80 ٪ |
| اندازه محصول | 142*74*29 میلی متر |
| جریان کار | 0.3a |
| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240 ولت AC / 24 ولت DC) |
|---|---|
| باتری داخلی | 24 ولت / 5200 میلی آمپر ساعت |
| ابعاد | 200x133x66mm (بدون آنتن) |
| توان کل | 37W |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |