| اندازه | 746mmLx288mmHx79mmW، اندازه سفارشی، 19.8*10.8cm، 37.5*29*10cm، 320mm x 180mm x 100mm |
|---|---|
| برنامه | امنیت عمومی، برای باردار. ضد ردیابی ضد جاسوسی ضد تشعشع، کنترل پهپاد توسط GPS/GALILEO/GLONASS |
| وزن | 10.5 کیلوگرم، 12 کیلوگرم، 10.92 کیلوگرم (24.07 پوند)، 45 کیلوگرم |
| وضعیت | جدید |
| گارانتی | 12 ماه، 1 سال |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
|---|---|
| ابعاد | 163×85×43 میلیمتر (به استثنای آنتنها) |
| شعاع محافظ | 2-20 متر در -75dBm |
| گارانتی | 1 سال از تاریخ تحویل |
| توان کل | 5.6 وات |
| اندازه بسته بندی | 250×240×70 میلی متر |
|---|---|
| توان کل | 5 وات |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| عمل مداوم | 3+ ساعت |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| ابعاد | 126x76x35mm (به استثنای آنتن) |
| وزن | 650 گرم |
| قدرت خروجی کل | 2.5 وات |
| وزن | 800 گرم |
|---|---|
| دمای کاری | -40 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| قدرت خروجی تک | +30dBm / 1W |
| رنگ | مشکی |
| رطوبت نسبی | ≤90٪ (RH) |
| وزن | 0.8 کیلوگرم |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
| گارانتی | 1 سال از تاریخ ارسال |
| ابعاد دستگاه | 113 × 60 × 31 میلی متر |
| زمان اجرای باتری | 1-2 ساعت با شارژ کامل |
| ابعاد | 520×230×200 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
|---|---|
| وزن خالص | 7 کیلوگرم |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| شعاع محافظ | 20-150 متر در -75dBm (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| توان کل | 80-100 وات |
| حداکثر توان ورودی (W) | 100 وات |
|---|---|
| نسبت جلو به عقب (dB) | ≥20-30 |
| باتری | 1-2 ساعت زمان کار |
| جمع | 86 وات |
| وزن | 9.6 کیلوگرم |
| وزن | 9.6 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 415 میلیمتر (L) × 340 میلیمتر (W) × 174 میلیمتر (طلوع) |
| محدوده جنجال | شعاع 30-100 متر (-75dBm@آنتن های همه جهته) |
| عملکرد باتری | 1-2 ساعت زمان کار |
| منبع تغذیه | منبع تغذیه AC110 یا 220-240V / DC 27V یا خارجی AC110-220V |
| بعد | 145 × 95 × 45 میلی متر |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| زمان کار | 40 دقیقه |
| محدوده جنجال | شعاع 20-50 متر (-75dBm@آنتن های همه جهته) |
| منبع تغذیه | AC100-240V |