| رطوبت نسبی کار | 80% |
|---|---|
| منبع تغذیه | 150 وات |
| زمان کار | 24 ساعت به طور مداوم |
| محدوده جنجال | 5-30 متر |
| دمای کاری | -40 تا 55 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 380 × 280 × 130 میلی متر با آنتن های جهت دار داخلی 2-10dBi با بهره بالا |
|---|---|
| اندازه بسته بندی | 485 × 350 × 185 میلی متر |
| وزن خالص | 4.8 کیلوگرم |
| توان کل | 103 وات |
| فاصله محافظتی | 10-100 متر در -75dBm |
| اندازه بسته بندی | 25×24×8 سانتی متر |
|---|---|
| توان کل | 8.4 وات |
| باتری | داخلی 7.4V/10000mAh |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| شعاع محافظ | 2-20 متر در -75dBm (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| نام | مسدود کننده سیگنال وای فای |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| ابعاد | 80 × 40 × 185 میلی متر |
| وزن | 0.7 کیلوگرم |
| فرکانس | 5.8 گیگاهرتز و 2.4 گیگاهرتز، 3 باند (1 وات در هر باند، مجموع 3 وات) |
| نام | مسدود کننده GPS قابل حمل |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10-+50℃ |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| ابعاد دستگاه | 135×77×35mm (به استثنای آنتن) |
| وزن | 650 گرم |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
|---|---|
| قدرت خروجی کل | 2.5 وات |
| وزن | 850 گرم |
| ابعاد | 78x34x138mm (به استثنای آنتن) |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| نام | مسدود کننده سیگنال قابل حمل |
|---|---|
| تایپ کنید | تجهیزات پارازیت، قابل حمل، کیس، پهپاد کنترلی بازگشت یک کلید به زمین یا نقطه شروع، ردیاب جیپیاس |
| اندازه | 746mmLx288mmHx79mmW، اندازه سفارشی، 19.8*10.8cm، 37.5*29*10cm، 320mm x 180mm x 100mm |
| رنگ | مشکی، مشکی استاندارد |
| وضعیت | جدید |
| نام | جمر وای فای قابل حمل |
|---|---|
| اندازه | 10 سانتی متر X 20 سانتی متر، 10 * 13.5 سانتی متر، 10 * 20 سانتی متر، 14.5 * 9.5 سانتی متر یا سفارشی، |
| رنگ | مشکی |
| وزن | 45 گرم در هر عدد، ≤ 45 کیلوگرم (6 کانال)، 30 گرم |
| قدرت | 150 میلی آمپر، در ولتاژ 12 - 24 ولت DC موجود است |
| نام | مسدود کننده های سیگنال پهپاد |
|---|---|
| وزن میزبان | 2 کیلوگرم |
| محیط کار | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| مقدار باتری | 2 واحد |
| قدرت خروجی کل | 30 وات |
| اندازه بسته بندی | 250×240×100 میلی متر |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
| وزن خالص | 1 کیلوگرم |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| عمل مداوم | 3+ ساعت |