| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
|---|---|
| دامنه موثر | 1-20 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| قدرت خروجی کل | 0.5 وات |
| وزن | 250 گرم |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| وزن ناخالص | 2 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V 8A) |
| شعاع پارازیت | 5-30 متر (بسته به قدرت سیگنال و محیط) |
| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
|---|---|
| ابعاد | 178×77×36.5mm (بدون احتساب آنتن) |
| وزن خالص | 0.8 کیلوگرم |
| توان کل | 10 وات |
| شعاع محافظ | 20-100 متر در -75dBm (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| وزن | 1 کیلوگرم ناخالص |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 تا +55 درجه سانتیگراد |
| محدوده جنجال | شعاع 1-20 متر (بسته به شدت سیگنال محلی) |
| شارژ کردن | 4 ساعت شارژ کامل، 1-2 ساعت زمان کار |
| ابعاد | 132x80x40mm (به استثنای آنتن) |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت نسبی | 5% تا 95% |
| اندازه بسته | 68 (L) × 20 (W) × 10 (H) میلی متر |
| وزن ناخالص | 20 گرم |
| پوشش موثر (شعاع محافظ) | 2 تا 10 متر |
| رنگ | سفید |
|---|---|
| وزن ناخالص | 20 گرم |
| ابعاد بسته بندی | 68 (L) × 20 (W) × 10 (H) میلی متر |
| رطوبت نسبی | 5-95٪ |
| دمای ذخیره سازی | -50 درجه سانتی گراد تا +60 درجه سانتی گراد |
| وزن خالص | 16 کیلوگرم |
|---|---|
| توان کل | 75W |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| اندازه بسته | 550 × 450 × 300 میلی متر |
| شعاع محافظ | 20-500 متر در -75dBm |
| منبع تغذیه | آداپتور AC (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 10-60 متر |
| توان خروجی RF | 22 وات |
| زمان عملیاتی | عمل مداوم |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| شعاع پارازیت | 10-50 متر (وابسته به قدرت سیگنال و محیط) |
|---|---|
| توان خروجی RF | 26 وات |
| وزن ناخالص | 5.5 کیلوگرم |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
|---|---|
| ابعاد | 238*134*57mm (به استثنای آنتن) |
| وزن ناخالص | 1.0 کیلوگرم |
| شعاع محافظ | 30-100 متر در -75dBm (بر اساس قدرت سیگنال محلی متفاوت است) |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |