| محدوده دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مقاومت | IP52 |
| رطوبت نسبی | 5 ٪ -95 ٪ غیر کنترل کننده |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| فاصله کنترل | 1000 متر،> 500 متر |
| محیط کار | -25 تا 50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| سطح حفاظت | IP55 (ضد باران) |
| وزن میزبان | حداکثر 35 کیلوگرم |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| گارانتی | 1 سال |
| وزن خالص | 16 کیلوگرم |
|---|---|
| توان کل | 75W |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| اندازه بسته | 550 × 450 × 300 میلی متر |
| شعاع محافظ | 20-500 متر در -75dBm |
| شعاع پارازیت | 2-3 کیلومتر |
|---|---|
| مصرف برق | 300 وات |
| وزن واحد اصلی | 22 کیلوگرم |
| ابعاد | 446×316×150 میلی متر |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| وزن | 9.6 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 415 میلیمتر (L) × 340 میلیمتر (W) × 174 میلیمتر (طلوع) |
| محدوده جنجال | شعاع 30-100 متر (-75dBm@آنتن های همه جهته) |
| عملکرد باتری | 1-2 ساعت زمان کار |
| منبع تغذیه | منبع تغذیه AC110 یا 220-240V / DC 27V یا خارجی AC110-220V |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
|---|---|
| محدوده جنجال | شعاع 10-30 متر |
| زمان کار | 2.5 ساعت، باتری Ni-Mh 16000 میلی آمپر ساعت |
| ابعاد | 220 × 140 × 70 میلی متر |
| گارانتی | 1 سال |
| محدوده جنجال | 1000-1500 متر |
|---|---|
| باتری داخلی | 24 ولت 5 آمپر |
| دمای عملیاتی | -22 تا +70 درجه سانتیگراد |
| توان خروجی | 60 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-DC24V |
| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
|---|---|
| ابعاد | 238*134*57mm (به استثنای آنتن) |
| وزن ناخالص | 1.0 کیلوگرم |
| شعاع محافظ | 30-100 متر در -75dBm (بر اساس قدرت سیگنال محلی متفاوت است) |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| ابعاد | 163×85×43 میلیمتر (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| وزن خالص | 1 کیلوگرم |
| توان کل | 5.6 وات |
| باتری داخلی | 7.4V/4700mAh |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| رطوبت نسبی کار | 80% |
|---|---|
| منبع تغذیه | 150 وات |
| زمان کار | 24 ساعت به طور مداوم |
| محدوده جنجال | 5-30 متر |
| دمای کاری | -40 تا 55 درجه سانتیگراد |