| باتری | 27V 56Ah داخلی |
|---|---|
| ابعاد | 630×500×350 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
| وزن خالص | 50 کیلوگرم |
| وزن ناخالص | 56 کیلوگرم (شامل آنتن) |
| دمای عملیاتی | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | AC 110-240V / DC 12V |
|---|---|
| ابعاد | 278 × 137 × 42 میلی متر |
| وزن | 2.5 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| محدوده رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| دامنه موثر | 1-5 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
|---|---|
| وزن | 500 گرم |
| ابعاد | 9.5 × 1.9 × 4.5 سانتی متر |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| قدرت خروجی کل | 0.9 وات |
| محدوده دما | -10 تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت نسبی | ≤90٪ (RH) |
| فشار هوا | 86 ~ 106 کیلوپاسکال |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| ورودی برق | AC 160V-240V |
| ابعاد | 380 × 280 × 130 میلی متر با آنتن های جهت دار داخلی 2-10dBi با بهره بالا |
|---|---|
| اندازه بسته بندی | 485 × 350 × 185 میلی متر |
| وزن خالص | 4.8 کیلوگرم |
| توان کل | 103 وات |
| فاصله محافظتی | 10-100 متر در -75dBm |
| باتری | داخلی Li-Ion 24AH |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
| رطوبت نسبی | 5 ٪ -95 ٪ غیر کنترل کننده |
| قدرت عملیاتی | منبع تغذیه داخلی 90-260 VAC / 24V DC |
| رتبه بندی مقاومت | IP52 |
| ابعاد | 520×230×200 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
|---|---|
| وزن خالص | 7 کیلوگرم |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| شعاع محافظ | 20-150 متر در -75dBm (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| توان کل | 80-100 وات |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC24V 10A) |
|---|---|
| شعاع رهگیری | 10-50 متر (وابسته به قدرت سیگنال و محیط) |
| وزن ناخالص | 5.5 کیلوگرم |
| ابعاد | 330×280×120 میلی متر |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| منبع تغذیه | آداپتور AC (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 10-60 متر |
| توان خروجی RF | 22 وات |
| زمان عملیاتی | عمل مداوم |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| وزن ناخالص | 2 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V 8A) |
| شعاع پارازیت | 5-30 متر (بسته به قدرت سیگنال و محیط) |