| ابعاد | 400 × 290 × 135 میلی متر (به استثنای آنتن) |
|---|---|
| وزن خالص | 16 کیلوگرم |
| وزن ناخالص | 18 کیلوگرم (آنتن های 15 کیلوگرم + 3 کیلوگرم) |
| توان کل | 75W |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC24V 10A) |
|---|---|
| شعاع رهگیری | 10-50 متر (وابسته به قدرت سیگنال و محیط) |
| وزن ناخالص | 5.5 کیلوگرم |
| ابعاد | 330×280×120 میلی متر |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| توان کل | 330 وات |
| اندازه بسته | 800×700×600 میلی متر |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز (AC110 یا 240V-DC27V) |
| وزن خالص | 50 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | آداپتور AC (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 10-60 متر |
| توان خروجی RF | 22 وات |
| زمان عملیاتی | عمل مداوم |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| قدرت خروجی کل | 100 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 27V 10A |
| مصرف برق | 150 وات |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| محدوده جنجال | 20-80 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| وزن | 9.6 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 415 میلیمتر (L) × 340 میلیمتر (W) × 174 میلیمتر (طلوع) |
| محدوده جنجال | شعاع 30-100 متر (-75dBm@آنتن های همه جهته) |
| عملکرد باتری | 1-2 ساعت زمان کار |
| منبع تغذیه | منبع تغذیه AC110 یا 220-240V / DC 27V یا خارجی AC110-220V |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مصرف برق | 240 وات |
| وزن | 4.3 کیلوگرم (واحد)، 11 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| اندازه | 277×80×51 میلی متر |
| قدرت خروجی کل | 125 وات |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| وزن | 800 گرم |
| ابعاد | 113x60x31mm |
| منبع تغذیه | AC110-240V، DC 12V/2A |
| شعاع پارازیت | تا 1.5 کیلومتر |
|---|---|
| وزن واحد اصلی | 16 کیلوگرم |
| ابعاد | 551 x 358 x 226 میلیمتر |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| توان کل | 12 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC:110/220 V DC 5V، جریان الکتریکی: 12A |
| شعاع محافظ | تا 40 متر، قدرت سیگنال <= -75dbm |
| وزن دستگاه | 1.75 کیلوگرم |
| اندازه | 21*17*6 سانتی متر |