| زمان کار | 1-2 ساعت |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| ابعاد جعبه داخلی | 220x202x65mm |
| آنتنای | 5 عدد آنتن خارجی همه جهته |
| زمان شارژ | تقریبا 4 ساعت |
| محدوده جنجال | شعاع 1-20 متر (بسته به شدت سیگنال محلی) |
|---|---|
| توان خروجی | 4 وات |
| دمای عملیاتی | -10 تا +55 درجه سانتیگراد |
| آنتنای | 8 آنتن omni خارجی |
| ابعاد | 132x80x40mm (به استثنای آنتن) |
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
|---|---|
| وزن | 15 کیلوگرم |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| باتری داخلی | 24 ولت DC، 2 ساعت زمان اجرا |
| توان خروجی | 10 وات |
|---|---|
| وزن | 2.0 کیلوگرم |
| ابعاد | 195×102×48 میلیمتر (به استثنای آنتن) |
| شعاع محافظ | 10-25 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| سیستم خنک کننده | رادیاتور آلیاژی آلومینیومی با راندمان بالا با 3 فن خنک کننده داخلی |
| زمان کار باتری | 45-70 دقیقه |
|---|---|
| مصرف برق | 192w |
| وزن | 4.3 کیلوگرم (دستگاه)، 11 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| اندازه | 700*680*30 میلی متر |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| توان خروجی | 13 وات |
|---|---|
| وزن واحد اصلی | 6 کیلوگرم |
| ابعاد | 125×30×12 سانتی متر |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/28V DC) با شارژر اختیاری خودرو DC12V به DC28V |
|---|---|
| باتری داخلی | 25.2 ولت / 5200 میلی آمپر ساعت، تقریباً 60 دقیقه کار مداوم |
| ابعاد | 210*133*85mm (بدون آنتن) |
| وزن خالص | 2.5 کیلوگرم |
| توان کل | 70 وات |
| وزن دستگاه | 290 گرم |
|---|---|
| اندازه دستگاه | 95mm×48mm×17mm |
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 80% |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| قدرت | 2W |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| ابعاد | 78x34x138mm (به استثنای آنتن) |
| وزن | 850 گرم |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
| شعاع پارازیت | 2-20 متر |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| منبع تغذیه | AC 110-240 ولت تا 12 ولت DC |
| آنتن | طول 166 میلی متر، بهره 2.0dBi |
| وزن | تقریبا 1.5 کیلوگرم |