| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
|---|---|
| Modules per eenheid | 13 |
| Uitgangsvermogen | 630 Watt |
| Signaalbron | DDS |
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Dekkingsgebied | 1500-2500 m² |
|---|---|
| transmissiesnelheid | 9kHz~1GHz |
| Verdienen | ≥70db |
| Antennes | 5 dBi |
| Netwerkverenigbaarheid | 3G, 4G |
| Dekkingsgebied | 6000-12000 m² |
|---|---|
| Antennes | 2x 2,0dbi externe antennes |
| Verdienen | ≥70db |
| Type | Tri-band booster |
| Netwerkverenigbaarheid | GSM, LTE |
| Frequentiebereik | 1420-1470 MHz |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 12-20V |
| Maximaal uitgangsvermogen (P1dB) | 43dBm (20W) |
| Huidige levering | 1,8A@Puit 35dBm 12V |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C tot +70°C |
| met een vermogen van niet meer dan 50 W | 6 |
|---|---|
| Trui | 1/2 Superflexibele coaxiale kabel |
| Jamming Range | 50-300 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht en afmetingen | 25kg, 510×430×350mm |
| Voeding | AC220V, DC 28V |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Grootte (L×B×H) | 580×280×410 mm |
| Lopende Temperatuur | -20°C aan +55°C |
| Gewicht | 30 kg |
| Voeding | AC220V, DC24V |
| Voeding | AC220V of DC48V |
|---|---|
| Gewicht | 40 kg |
| Afmetingen | 592 × 395 × 265 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 50-300 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het lokale mobiele netwerk) |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Stroomverbruik | 200Watt |
| Gewicht | 7KG |
| Maat | 400×288×155mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| Frequentie | 1800MHz |
| Uitgangsvermogen | 23DBM |
| Verdienen | 70db |
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Frequentie | 900/1800 MHz |
| Verdienen | 75db |