| نام | جرمر کوله پشتی |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-220V |
| منطقه محافظ | 30-500M (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| مصرف برق | 200 وات |
| وزن | 12 کیلوگرم |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 30 وات |
| وزن | 500 گرم |
| اندازه | 109.5 * 28.5 * 16 میلی متر |
| ولتاژ - منبع تغذیه | 24-30 ولت |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 100 وات |
| محدوده فرکانس | 1100-1500 مگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 28 ولت |
| جریان کار | 8 - 10A |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
|---|---|
| شعاع پارازیت | 50-800M (بسته به قدرت سیگنال محیطی) |
| وزن | 75 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| اندازه | 14.5 * 9.5 سانتی متر، 20 * 10 سانتی متر یا سفارشی، 21.5 * 20 سانتی متر، 16 * 11 سانتی متر، سفارشی |
|---|---|
| تابع | تقویت کننده، بلوتوث، میکروفون، سیگنال ضد تشعشع و محافظ، ضد آب |
| گارانتی | 1 سال، 12 ماه، 6 ماه، 2 سال |
| وزن | 1-2 کیلوگرم، 40 گرم، 60 گرم، 28 گرم |
| ارتباط | بی سیم |
| نام | کاروان بمب جمر |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V |
| توان خروجی | 915 وات |
| وزن | 75 کیلوگرم |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
| تایپ کنید | تقویت کننده سیگنال 4G |
|---|---|
| شبکه | 2 G، 3 G، 4 G |
| به دست آوردن | 90.0db |
| فرکانس | 900/1800/2100 مگاهرتز |
| توان خروجی | 37dBm |
| شعاع پارازیت | 50-600M (وابسته به محیط و قدرت سیگنال) |
|---|---|
| وزن میزبان | 85 کیلوگرم |
| ابعاد میزبان | 625×500×700 میلیمتر (L×H×W) |
| دمای کاری | 20- تا 55+ درجه سانتیگراد |
| پیکربندی آنتن | 13 آنتن خارجی همه جهته |
| رطوبت | 5 ٪ -95 ٪ |
|---|---|
| وزن | 65 کیلوگرم |
| مصرف برق | 3000 وات |
| اندازه آنتن های پنل خارجی | 640×540×550 میلی متر |
| منبع تغذیه | AC110-240V |
| توان خروجی | 1300 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| ساعت کاری | نامحدود |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 تا +55 درجه سانتیگراد |