| Naam | Rugzakstoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC110-220V |
| Beveiligingsgebied | 30-500M (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Stroomverbruik | 200W |
| Gewicht | 12KG |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Gewicht | 500g |
| Maat | 109,5*28,5*16 mm |
| Spanning - levering | 24-30V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentiebereik | 1100-1500 MHz |
| Werkspanning | 28V |
| Werkende stroom | 8 - 10A |
| Voeding | AC110-240V |
|---|---|
| Jamming straal | 50-800M (afhankelijk van de signaalsterkte van de omgeving) |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Werktemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Maat | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm of aangepast, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, aangepast |
|---|---|
| Functie | Versterkend, Bluetooth, microfoon, antistraling en schildsignaal, waterdicht |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Mededeling | Draadloze |
| Naam | Konvooi bomstoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V |
| Uitgangsvermogen | 915W |
| Gewicht | 75 kg |
| Vochtigheid | 5%-95% |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Netwerk | 2G, 3G, 4G |
| Verdienen | 90,0 dB |
| Frequentie | 900/1800/2100MHz |
| Uitgangsvermogen | 37DBM |
| Jamming straal | 50-600M (afhankelijk van omgeving en signaalsterkte) |
|---|---|
| Hostgewicht | 85 kg |
| Gastheerafmetingen | 625×500×700 mm (L×H×B) |
| Werktemperatuur | -20 tot +55° Celsius |
| Antenneconfiguratie | 13 externe omnidirectionele antennes |
| Vochtigheid | 5%-95% |
|---|---|
| Gewicht | 65KG |
| Stroomverbruik | 3000W |
| Afmetingen externe paneelantennes | 640×540×550mm |
| Voeding | AC110-240V |
| Uitgangsvermogen | 1300W |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V of 48V DC |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |