| نام | تقویت کننده قدرت باند پهن |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | ماژول ضد پهپاد |
| اندازه محصول | 160*100*18.8 میلی متر |
| وزن خالص | 500 گرم |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| نام | تقویت کننده قدرت RF ماژول ضد FPV |
| فرکانس | 700-6000MHz |
| ولتاژ عملیاتی | 24-32 ولت |
| قدرت | 80 وات |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | ماژول ضد پهپاد |
| اندازه محصول | 100*58*13 میلی متر |
| وزن خالص | 0.3 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 30 وات |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| نام | تقویت کننده قدرت RF ماژول ضد FPV |
| فرکانس | 2100-2700 مگاهرتز |
| ولتاژ عملیاتی | 24-28 ولت |
| قدرت | 50 وات |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| نام محصول | ماژول ضد پهپاد |
| ولتاژ عملیاتی | 24-32 ولت |
| حداکثر توان خروجی | 47dbm |
| فرکانس و توان | 4000-6000 مگاهرتز 100 وات |
| نام | تقویت کننده قدرت RF ماژول ضد FPV |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| فرکانس | 100-400 مگاهرتز |
| ولتاژ عملیاتی | 24-28 ولت |
| قدرت | 50 وات |
| نام | تقویت کننده باند گسترده |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| محدوده فرکانس | 4000-4900 مگاهرتز |
| توان خروجی | 80 وات |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| نام | تقویت کننده قدرت RF ماژول ضد FPV |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| فرکانس | 700-6000MHz |
| ولتاژ عملیاتی | 24-32 ولت |
| قدرت | 80 وات |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| محدوده فرکانس | 200-300 مگاهرتز |
| توان خروجی | 50 وات |
| ولتاژ کاری | 30 ولت |
| مشخصات | 37.3*112*19.5mm |
| نام | تقویت کننده قدرت سیگنال |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF، ماژول ضد fpv |
| برنامه | دفاع هواپیمای بدون سرنشین |
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 300-2500 مگاهرتز |