| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Ağırlık | 45kg |
| Sıkışma aralığı | 50-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Nem | %30 - %95 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Boyutlar | 320×120×430mm (U×G×Y) |
| Ağırlık | 15kg |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24V |
| İsim | Konvoy Bomba Karıştırıcı |
|---|---|
| Pelikan Kasası | 1440, 30kg Ağırlık |
| Nem | % 5 ila% 90 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ila +60 ℃ |
| Ağırlık | 90 kg (yalnızca ana ünite, anten ve aksesuarlar hariç) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Boyutlar | 580 × 280 × 410mm |
| Anten Tipi | Yüksek Kazançlı Çok Yönlü Antenler |
| Dış Batarya (Opsiyonel) | 24V DC |
| Ağırlık | 15kg |
|---|---|
| Boyutlar | 320×120×430mm |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-120m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
|---|---|
| Nem aralığı | %30 - %95 |
| Boyutlar | 592×395×265 mm |
| Sıkışma aralığı | 50-300m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Karıştırıcı Modülleri | 5 |
| İsim | Sırt çantası bozucu |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110-220V |
| Koruma Alanı | 30-500M (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Güç Tüketimi | 200W |
| Ağırlık | 12kg |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ila +55°C |
|---|---|
| Ambalaj Boyutları | 70x210x240mm |
| Etkili Aralık | 10-30 metre (sinyal gücüne bağlı olarak) |
| Çalışma Süresi | 1,5 saat |
| Ağırlık | 950g |
| Güç Tüketimi | 1000W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24-28V |
| Ana motor ağırlığı | 45kg |
| Koruma Seviyesi | IP40 |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |
| Güç Kaynağı | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Ağırlık | 16kg |
| Boyutlar | 500×500×200mm (U×G×Y) |
| Nem | %30 - %95 |
| Sıkışma aralığı | 20-100KM |