| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Weight | 45kg |
| Jamming Range | 50-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Humidity | 30%-95% |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Dimensions | 320×120×430mm (L×W×H) |
| Weight | 15Kg |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
| Name | Convoy Bomb Jammer |
|---|---|
| Pelican Case | 1440, 30kg Weight |
| Humidity | 5% To 90% |
| Operating Temperature | -20℃ To +60℃ |
| Weight | 90 Kg (main Unit Only, Excluding Antenna And Accessories) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Dimensions | 580 × 280 × 410 Mm |
| Antenna Type | High Gain Omni-directional Antennas |
| Outside Battery (Optional) | 24V DC |
| Weight | 15Kg |
|---|---|
| Dimensions | 320×120×430mm |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-120m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
|---|---|
| Humidity Range | 30%-95% |
| Dimensions | 592×395×265mm |
| Jamming Range | 50-300m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Jammer Modules | 5 |
| Name | Backpack Jammer |
|---|---|
| Power Supply | AC110-220V |
| Shielding Area | 30-500M (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Power Consumption | 200W |
| Weight | 12Kg |
| Operating Temperature | -10°C To +55°C |
|---|---|
| Packing Dimensions | 70x210x240mm |
| Effective Range | 10-30 Meters (depending On Signal Strength) |
| Working Time | 1.5 Hours |
| Weight | 950g |
| Power Consumption | 1000W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V, DC24-28V |
| Main Engine Weight | 45Kg |
| Protection Level | IP40 |
| Supply Voltage Range | 9-36V |
| Power Supply | AC220V, DC 28V |
|---|---|
| Weight | 16Kg |
| Dimensions | 500×500×200mm (L×W×H) |
| Humidity | 30%-95% |
| Jamming Range | 20-100KM |