| دمای کاری | -20 ℃ تا 75 |
|---|---|
| وزن بدن | 25.0 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 220 وات |
| رطوبت کاری | 35-95٪ |
| اندازه بدن | بدنه 45×35×25 سانتی متر (آنتن 6×2 سانتی متر) |
| نام | تقویت کننده درون |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | ماژول ضد پهپاد |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 1W~1000W |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| استفاده | امنیت نظامی نیروی انتظامی پلیس ، تجهیزات Secuity |
| تابع | سیگنال بلوک Jammer Drone از هواپیماهای بدون سرنشین ، سیگنال RF جدا شده |
| منبع تغذیه | باتری |
| منبع تغذیه | AC220V، DC 28V |
|---|---|
| وزن | 16 کیلوگرم |
| ابعاد | 40×38×32 سانتی متر |
| دمای عملیاتی | -20°C تا +55°C |
| منبع جمینگ | فناوری اسکن فرکانس |
| نام | ماژول ضد پهپاد |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس کاری | 720-1020MHz |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | تقویت کننده قدرت RF |
| اندازه محصول | 100*58*13 میلی متر |
| وزن خالص | 0.8 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 1W~1000W |
| نام | تقویت کننده قدرت RF |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| شعاع پارازیت | 50-600M (وابسته به محیط و قدرت سیگنال) |
|---|---|
| وزن میزبان | 85 کیلوگرم |
| ابعاد میزبان | 625×500×700 میلیمتر (L×H×W) |
| دمای کاری | 20- تا 55+ درجه سانتیگراد |
| پیکربندی آنتن | 13 آنتن خارجی همه جهته |
| توان خروجی | 1300 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V یا 48V DC |
| ساعت کاری | نامحدود |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 تا +55 درجه سانتیگراد |
| توان خروجی | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V DC |
| ساعت کاری | نامحدود |
| مدولاسیون داخلی | فرکانس پرش FM |
| ماژول ها در هر واحد | 11 |