| نام | تقویت کننده سیگنال تقویت کننده |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 1080-1360 مگاهرتز |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 720-1020 مگاهرتز |
| بعد | 117*40*18 میلی متر |
| وزن | 230 گرم |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| ولتاژ - منبع تغذیه | 24-28 ولت، 0.8-1 آمپر |
| فرکانس | 5.2G، 5.8G |
| عرضه ولتاژ | 24-28 ولت، 0.8-1 آمپر |
| توان خروجی | 10 وات |
| منبع تغذیه | AC220V |
|---|---|
| منطقه پارازیت | 20-80 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن | 8 کیلوگرم |
| ابعاد | 300×200×150 میلی متر |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| PIM | <-107dBm |
|---|---|
| به دست آوردن | 5dBi |
| امپدانس ورودی | 50Ω |
| طول | 80 سانتی متر (CH3: 113 سانتی متر) |
| سرعت باد | 60 متر بر ثانیه |
| برنامه | ضد پهپاد |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 250 تا 400 مگاهرتز |
| بعد | 117*40*18 میلی متر |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس | 1.2 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | DC 24-32V |
| اندازه | 29.7*131*15.5mm |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| توان خروجی | 1W~1000W |
| فرکانس | 20 مگاهرتز تا 20 گیگاهرتز |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| جریان کار | 3-4A |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | تقویت کننده قدرت RF |
| اندازه محصول | 20X15X2 سانتی متر |
| وزن خالص | 0.9 کیلوگرم |
| قدرت خروجی کل | 1W~1000W |