| Dimensions | 592×395×265mm |
|---|---|
| Humidity | 30%-95% |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Jumper | 1/2 Superflexible Coaxial Cable |
| Jamming Range | 50-600m (depending On Mobile Network Signal Density) |
| Gain | 50±1.0dB |
|---|---|
| Time Delay | < 1μs |
| Operating Temperature | -20 To +80°C |
| Output Power | 50±1dBm |
| Dimensions | 175mm × 164mm × 60mm (L × W × H) |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Weight | 500g |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Voltage - Supply | 24-30v |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Weight | 500g |
| Size | 117.1*25.6*16mm |
| Voltage - Supply | 24-30v |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 30W |
| Weight | 500g |
| Size | 109.5*28.5*16 Mm |
| Voltage - Supply | 24-30v |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Working Frequency | 6700-6900MHz |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Frequency | 1170-1280Mhz |
| Working Voltage | DC 24-28V |
| Size | 125*60*20 Mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 1170-1280Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 50W |
| Working Voltage | 24-28V |
| Working Current | 3-4A |
| Size | 125*60*20 Mm |
| Type | RF Module |
|---|---|
| Output Power | 100W |
| Frequency | 1170-1280Mhz |
| Working Voltage | 24-36V |
| Size | 170*94*26.5mm |