| Boyutlar | 592×395×265 mm |
|---|---|
| Nem | %30 - %95 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +55°C |
| Tulum | 1/2 Süper esnek koaksiyel kablo |
| Sıkışma aralığı | 50-600m (mobil ağ sinyal yoğunluğuna bağlı olarak) |
| Kazanmak | 50±1.0dB |
|---|---|
| Zaman gecikmesi | < 1μs |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ila +80°C |
| Çıkış Gücü | 50±1dBm |
| Boyutlar | 175 mm × 164 mm × 60 mm (U × G × Y) |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Ağırlık | 500g |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Gerilim - Besleme | 24-30v |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Ağırlık | 500g |
| Boyut | 117,1*25,6*16 mm |
| Gerilim - Besleme | 24-30v |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 30W |
| Ağırlık | 500g |
| Boyut | 109,5*28,5*16mm |
| Gerilim - Besleme | 24-30v |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Frekansı | 6700-6900MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | DC 24-28V |
| Boyut | 125*60*20mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 170*94*26,5 mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 50W |
| Çalışma Gerilimi | 24-28V |
| Çalışma akımı | 3-4A |
| Boyut | 125*60*20mm |
| Tip | RF Modülü |
|---|---|
| Çıkış Gücü | 100W |
| Sıklık | 1170-1280MHz |
| Çalışma Gerilimi | 24-36V |
| Boyut | 170*94*26,5 mm |