| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 2.5 کیلومتر (عابر پیاده) 5 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| پوشش آزیموت | 4 پنل: 360 درجه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| وزن خالص | ≤50 کیلوگرم |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| محدوده تشخیص | 2.5 کیلومتر (عابر پیاده) 5 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/160W |
| پوشش آزیموت | تک پنل: 90 درجه |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| محدوده تشخیص | 1-1.5 کیلومتر (عابر پیاده) 3 کیلومتر (وسایل نقلیه/کشتی) 5 کیلومتر (کشتی) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| وزن خالص | ≤70 کیلوگرم |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| سیستم کاری | دپلر نبض |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند X |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 150 متر |
| مصرف برق | ≤ 240W |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| وزن خالص | ≤70 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |