| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
|---|---|
| وزن خالص | ≤50 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V/160W |
| ابعاد | 580mm × 580mm × 820mm |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| پوشش آزیموت | 4 پنل: 360 درجه |
|---|---|
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| ابعاد | 580mm * 580mm * 820mm |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| وزن خالص | ≤50 کیلوگرم |
| پوشش آزیموت | 360 درجه (پیکربندی 4 پنل) |
|---|---|
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| وزن خالص | ≤50 کیلوگرم |
| ابعاد | 580mm × 580mm × 820mm |
| دمای عملیاتی | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| وزن خالص | ≤50 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 580mm × 580mm × 820mm |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| منبع تغذیه | AC220V/160W |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V/160W |
| بعد | 580mm x 580mm x 820mm |
| دمای کاری | -40 درجه سانتی گراد ~ 60+ درجه سانتی گراد |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
|---|---|
| مصرف برق | ≤200 وات |
| بعد | 682 × 474 × 232 میلی متر |
| وزن | ≤ 30 کیلوگرم |
| نرخ داده | جستجو: ≤ 2s |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| نام | رادار نظارتی ساحلی |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| محدوده تشخیص | کشتی 1.5 کیلومتری |