| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 2,5 km (voetgangers) 5 km (voertuigen) |
| Azimuth-dekking | 4 panelen: 360° |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Netto gewicht | ≤50kg |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Detectiebereik | 2,5 km (voetgangers) 5 km (voertuigen) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 30 m/s |
| Voeding | AC220V/160W |
| Azimuth-dekking | Enkel paneel: 90° |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Detectiebereik | 1-1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen/schip) 5 km (vaartuig) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,5 m/s - 30 m/s |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
|---|---|
| Voeding | AC220V/250W |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Voeding | AC220V/250W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Netto gewicht | ≤ 70 kg |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Werksysteem | Pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | X-band |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 150 m |
| Stroomverbruik | ≤ 240 W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Bescherming van de hoogte | 40 ° |
| Netto gewicht | ≤ 70 kg |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/250W |