| نام | سامانه رادار زمینی |
|---|---|
| نرخ داده | 85 میلیثانیه |
| اندازه گیری سرعت | -19m/s~+19m/s |
| محدوده فرکانس | 24 گیگاهرتز ~ 24.25 گیگاهرتز |
| اندازه گیری محدوده | 5 تا 500 متر (عابر پیاده) 5 متر تا 1000 متر (کشتی) |
| نام | سیستم های راداری باند C |
|---|---|
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
| حداکثر محدوده تشخیص | 5.0 کیلومتر (5 تا 10 متر قایق ماهیگیری) |
| پوشش ارتفاعی | 18 درجه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| نام | سامانه رادار ساحلی |
|---|---|
| فرکانس کاری | گروه C (5 امتیاز فرکانس کار) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.5 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| پوشش آزیموت | 4 پنل: 360 درجه |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| حالت کار | آرایه فازی + داپلر پالس |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 2.5 کیلومتر (عابر پیاده) 5 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| پوشش ارتفاعی | 9 درجه |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| وزن خالص | ≤50 کیلوگرم |
| وزن خالص | ≤50 کیلوگرم |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V/160W |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 30 متر بر ثانیه |
| پوشش آزیموت | 360 درجه (پیکربندی 4 پنل) |
| محدوده تشخیص | 2.5 کیلومتر (عابر پیاده) 5 کیلومتر (وسایل نقلیه) |
| دقت سرعت | ≤0.2 متر بر ثانیه |
|---|---|
| وزن خالص | ≤50 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V/160W |
| ابعاد | 580mm * 580mm * 820mm |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |
| زمان تحویل | 5-8 روز |
|---|---|
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 100 |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | UND |