| Voeding | Wisselstroom 200-240V |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 400W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Maat | 820 × 925 × 360 mm |
| Min. detectieafstand | ≤ 150 m |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 3,5 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/500W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Voeding | AC220V-AC240V |
|---|---|
| Stroomverbruik | ≤ 240 W |
| Bescherming van de hoogte | 0°~40° |
| Frequentie | X-band |
| Werksysteem | Pulsdoppler |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 m²) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Dekking | Azimut 360 graden / Verticaal 40 graden |
|---|---|
| Detectiesnelheid | 1m/s - 75m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥ 0,5 Hz (antennerotatie ≥ 30 rpm) |
| Nominaal vermogen | 400W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werktemperatuur | -40°C ~ +55°C |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Detectiebereik | 150 m ~ 10,0 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Azimuth-dekking | 0° ~ 360° |
| Snelheidsnauwkeurigheid | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,5 km (voetgangers) 3 km (voertuigen) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Bescherming van de hoogte | 18° |
| Dimensie | 324 mm x 295 mm x 92 mm |
| Werkfrequentie | C-band (5 werkende frequentiepunten) |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 5,0 km (5m ~ 10m vissersboot) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,5 m/s - 30 m/s |
| Voeding | AC200V~240V |