| Maat | 660X290X50mm |
|---|---|
| Gewicht | 2,8 kg, verpakkingsgewicht: 5 kg |
| Stroomverbruik | 120W |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
| Werktemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
|---|---|
| Stroomverbruik | 700-5800W |
| Gebruik | Politie wetshandhaving Militaire veiligheid, secuïteit apparatuur |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Uitgangsvermogen | 50 W per band, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 Watt, 50 W (47 dBm) |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Handelsmerk | WaveSonics |
| Productiecapaciteit | 100 Stuk/jaar |
| Specificatie | 200 kg |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Oorsprong | China |
| Controlevermogen | 360°/90° realtime |
|---|---|
| Kleur | Als fotoshow |
| Garantie | 1 jaar |
| Afstanden detecteren | Tot 1-3 km. |
| Op technologie gebaseerd | C-band en S-band |
| Werktijd van de batterij | 30-40 minuten |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Gewicht | 5,2 kg, verpakkingsgewicht: 8 kg |
| Maat | 340*270*150 mm |
| Innerlijke antenne | 6-8dBi winst |
| Detectiebanden | 100 MHz~6 GHz |
|---|---|
| Hoofdbanden | 433 MHz, 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Positioneringsmethode | Protocol parseren positionering |
| Protocol kraken | CRPC, Drone-ID, Externe ID |
| Spoofafstand | 0 ~ 1 km |
| Specificatie | 200 kg |
|---|---|
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |