| Detectiehoogte | 0 ~ 1200m |
|---|---|
| FPV-detectieafstand | ≥1,5 km (ondersteunt real-time analoge videoweergave) |
| Detectietijd | ≤ 5 seconden |
| Detectievermogenverbruik | ≤100W |
| Jamming Response Time | ≤ 3 seconden |
| Detectie afstand | 2 ~ 10 km |
|---|---|
| Frequentieband voor richtingbepaling | 2 GHz ∼ 6 GHz |
| Richtingnauwkeurigheid | ~10° |
| Detectiemodus | 360° passieve detectie |
| DF-vernieuwingsfrequentie | 10-30 keer/minute |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 6KG |
|---|---|
| Afmetingen | 120×21×10 cm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |
| Stroomverbruik | 200W |
| Voeding | Interne batterij (1u: 28V, 5A) of externe batterij |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 90W |
| Stroomverbruik | 140W |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Antenne | Directionele paneelantenne 8dBi |
| Positioneringsnauwkeurigheid | ≤10m |
|---|---|
| Succespercentage van de sonde | ≥99% |
| Identificeer responstijden | ≤3s |
| Detectie Locatie Afstand | 15KM |
| 15KM | 0m-1000m |
| Totaal vermogen | 550W |
|---|---|
| Voeding | AC220V |
| Interferentiewaaier | 10002000m |
| Gewicht | 38kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Detectiebanden | 2.4 GHz, 5.8 GHz |
|---|---|
| Detectie afstand | 0-3 km |
| Jamming bands | 900MHz, 1.5GHz, 2.4GHz, 5.8GHz |
| Jamming-afstand | 0-1 km |
| Afmetingen | 730 mm * 385 mm * 120 mm (± 2 mm) |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentiebereik | 1100-1500 MHz |
| Werkspanning | 28V |
| Werkende stroom | 8 - 10A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Frequentie | 5725-5850MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 29.7*131*15,5 mm |