| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 305 x 140 x 51 mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 15w |
| GPS L2 | 1170-1300 MHz |
| Zakres zagłuszania | 2-50 metrów (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Waga brutto | 20G |
| Wymiary opakowania | 68 (dł.) × 20 (szer.) × 10 (wys.) mm |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5-95% |
| Temperatura przechowywania | -50°C do +60°C |
| Zasilanie | 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Wymiary | 163×85×43mm (bez anten) |
| Promień ekranujący | 2-20 metrów przy -75dBm |
| Gwarancja | 1 rok od daty dostawy |
| Całkowita moc | 5,6 w |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50-60 Hz (AC110/240 V-DC27 V) |
|---|---|
| Rozmiar opakowania | 450 × 235 × 95 mm |
| Waga | Netto 6kg |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Promień ekranujący | 20-80 metrów przy -75dBm |
| Wymiary fizyczne | 339×236×60 mm |
|---|---|
| Waga | 4 kg |
| Temperatura pracy | -40-60 ℃ |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 30-80% |
| Porty wyjściowe | 10 portów |
| Rozmiar | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm lub niestandardowe, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, dostosowane |
|---|---|
| Funkcjonować | Wzmacniający, Bluetooth, mikrofon, sygnał przeciw promieniowaniu i tarczy, wodoodporny |
| Kolor | Czerwony, różowy, czarny, srebrny, niebieski |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy, 6 miesięcy, 2 lata |
| Waga | 1-2 KG, 40 g, 60 g, 28 g |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
|---|---|
| Całkowita moc | 1,5 W |
| Rozmiar opakowania | 150×145×35mm |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50–60 Hz (110–240 V AC na 5 V USB), ładowarka samochodowa DC 12 V na 5 V USB |
| Promień ekranujący | 0-5 metrów przy -75dBm (w zależności od siły sygnału) |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 55 ℃ |
|---|---|
| Masa ciała | 17,0 kg |
| Rozmiar ciała | 450×450×200mm |
| Wilgotność robocza | 35% do 85% |
| Wejście zasilania | AC 160 V-240 V |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V 8A) |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 5m-30m (w zależności od siły sygnału i otoczenia) |
| Rozmiar | 320×240×60mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20 do +55°C |
| Rozmiar | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm lub niestandardowe, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, dostosowane |
|---|---|
| Funkcjonować | Wzmacniający, Bluetooth, mikrofon, sygnał przeciw promieniowaniu i tarczy, wodoodporny |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy, 6 miesięcy, 2 lata |
| Waga | 1-2 KG, 40 g, 60 g, 28 g |
| Komunikacja | Bezprzewodowy |