| Zasilanie | 50-60 Hz, 100-240 V AC |
|---|---|
| Waga | 4,0 KG |
| Rozmiar | -10℃ do +55℃ |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zakres zakłóceń (promień) | 10-40 metrów (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Antena | Długość 380mm |
| Wymiary | 330×238×60 mm |
| Zakres zagłuszania | Promień 10-40 metrów (-75dBm) |
| Waga | 6,5 kg |
| Rozmiar produktu | 44 × 11 × 3,5 cm |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V do DC12V |
| Promień zacięcia | 2-40 metrów (w zależności od siły lokalnego sygnału) |
| Moc wyjściowa | Razem 18 W |
| Układ chłodzenia | Projekt komunikacji małej mocy |
| Wilgotność | 5% - 95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Waga | 3,0 KG |
| Zużycie energii | 75 watów |
| Rozmiar | 44*11*3,5 cm |
| Waga | 9,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 415 mm (dł.) × 340 mm (szer.) × 174 mm (wys.) |
| Zakres zagłuszania | Promień 30-100 metrów (-75dBm przy antenach dookólnych) |
| Działanie bateryjne | 1-2 godziny czasu pracy |
| Zasilanie | AC110 lub 220-240V / DC 27V lub zewnętrzny zasilacz AC110-220V |
| Zasilanie | AC110-240V do DC24V |
|---|---|
| Moc wyjściowa | Łącznie 103 W, 5-10 W na pasmo |
| Promień zacięcia | 10-100 metrów |
| Kolor | Biały / Srebrny |
| Rozmiar produktu | 380×280×130mm (bez anteny) |
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| Wymiar | 680x240x95mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | AC110 lub 220-240V / DC 27V |
| Zakres zagłuszania | Promień 50~150 metrów (-75dBm przy antenach dookólnych) |
| Maksymalna moc wejściowa (W) | 100 W |
|---|---|
| Stosunek przód-tył (dB) | ≥20-30 |
| Bateria | 1-2 godziny czasu pracy |
| Całkowity | 86W |
| Waga | 9,6 kg |
| Wymiar | 145 x 95 x 45 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas pracy | 40 minut |
| Zakres zagłuszania | Promień 20-50 metrów (-75dBm przy antenach dookólnych) |
| Zasilanie | AC100-240 V |
| Całkowita moc wyjściowa | 38 W. |
|---|---|
| Waga | 7,5 kg |
| Wymiary | 395 mm x 238 mm x 60 mm |
| Zasilanie | Kabel do akumulatora samochodowego AC 100-240 V i 12 V (długość 300 mm) |
| Zakres zagłuszania | Do 40 metrów (w zależności od lokalnej siły sygnału) |