| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +50 ° C |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| Hostgewicht | 6,0 kg |
| Stroomverbruik | 480W |
| Externe voeding | AC~220V |
| Bescherming | 100% veilige VSWR-overbescherming (isolator) voor elke module |
|---|---|
| Jamming Range | 50-150 meter @ -75dBm |
| Batterijduur | 1-2 uur (extra batterijopties beschikbaar) |
| Afmetingen | 490 x 370 x 190 mm (H × B × D) |
| Gewicht | 14 kg |
| Relatieve werkvochtigheid | 80% |
|---|---|
| Voeding | 150W |
| Werktijd | 24 uur per dag |
| Jamming Range | 5-30 meters |
| Werktemperatuur | -40 tot 55℃ |
| Afmetingen | 380 × 280 × 130 mm met ingebouwde 2-10 dBi directionele antennes met hoge versterking |
|---|---|
| Verpakkingsgrootte | 485 × 350 × 185 mm |
| Netto gewicht | 4,8 kg |
| Totaal vermogen | 103W |
| Beveiligingsafstand | 10-100 meter bij -75dBm |
| Bedrijfstemperatuur | -22℃ tot +70℃ |
|---|---|
| Jamming Range | Tot 100 meter (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Uitgangspoorten | 10 frequentiebanden |
| Totaal vermogen | 50W |
| Chassismateriaal | aluminium legering |
| Maat | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm of aangepast, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, aangepast |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Stijl | Mode, tasje met trekkoord, nekband, oorhaak, op maat gemaakte gsm-signaalstoorzender / blocker-zakje |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden, 6 maanden, 2 jaar |
| Gewicht | 1-2 kg, 40 g, 60 g, 28 g |
| Naam | Drone-stoorzender |
|---|---|
| Voeding | AC100-240V |
| Werktijd | 40 minuten |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Dimensie | 145 x 95 x 45 mm |
| Naam | signaalstoorzender van mobiele telefoon |
|---|---|
| Netto gewicht | 7,0 kg |
| Afmetingen | 238 mm (breedte) × 60 mm (hoogte) × 395 mm (lengte) |
| Beveiligingsstraal | 5-50 meters |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
| Maat | 746 mm L x 288 mm H x 79 mm B, aangepast formaat, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 320 mm x 180 mm |
|---|---|
| Sollicitatie | Openbare veiligheid, voor zwangere vrouwen. Anti-tracking Anti-spionage Anti-straling, controle dron |
| Gewicht | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 lbs), 45 kg |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 12 maanden, 1 jaar |
| Voeding | AC 110-240V of 12V/24V DC |
|---|---|
| Gemiddelde Outputmacht | 30 dBm |
| Gewicht | 250 g |
| Uitgangsvermogen | 800mW |
| Jamming Range | 1-10 meter (-75dBm) |