| Gewicht | 3.36kg |
|---|---|
| Maat | 470*360*8,5mm |
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | 16 watts |
| Voeding | AC100-240V, DC12V |
| Pakketgrootte | 460×235×95mm |
|---|---|
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Totaal vermogen | 80-100W |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Beveiligingsstraal | 20-150 meter bij -75 dBm (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Uitgangsvermogen | Totaal 45W, 1-3W per band |
|---|---|
| Voeding | AC110 of 220V tot DC12V |
| Productgrootte | 450 x 238 x 60 mm (exclusief antenne) |
| Productgewicht | 8 kg |
| Werktijd | Continue werking |
| Werktemperatuur | -30 tot 60 ° C |
|---|---|
| Netto gewicht | 6KG |
| Pakketgrootte | 450 x 235 x 95 mm |
| Afmetingen | 335 x 238 x 60 mm (exclusief antenne) |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (110 of 240 V AC-27 V DC) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bruto gewicht | 2 kg |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V 8A) |
| Jamming straal | 5-30 meter (afhankelijk van signaalsterkte en omgeving) |
| Gewicht | 0,8 kg |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot +50 ° C |
| Garantie | 1 jaar vanaf de verzenddatum |
| Afmetingen apparaat | 113×60×31mm |
| Batterijduur | 1-2 uur bij volledige lading |
| Gewicht | 1KG bruto |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -10 tot +55°C |
| Jamming Range | 1-20m straal (afhankelijk van lokale signaalintensiteit) |
| Opladen | 4 uur volledig opladen, 1-2 uur werktijd |
| Afmetingen | 132x80x40mm (exclusief antennes) |
| Bruto gewicht | 7 kg per set |
|---|---|
| Doosafmetingen | 470×420×115mm |
| Bedrijfstijd | 365 dagen continu gebruik |
| GPS-L2/L5 | 1170-1280 MHz |
| Voeding | AC 100-240V naar DC 12V-ingang |
| Afmetingen | 520×230×200mm (exclusief antennes) |
|---|---|
| Netto gewicht | 7KG |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Beveiligingsstraal | 20-150 meter bij -75 dBm (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |
| Totaal vermogen | 80-100W |
| Verpakkingsgrootte | 25×24×8cm |
|---|---|
| Totaal vermogen | 8.4W |
| Batterij | Ingebouwde 7,4 V/10000 mAh |
| Garantie | Eén jaar na levering |
| Beveiligingsstraal | 2-20 meter bij -75 dBm (afhankelijk van lokale signaalsterkte) |