| Rozmiar | 370*140*51mm |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10℃ do +55℃ |
| Waga | 4,0 KG |
| Zużycie energii | 75 W |
| Zakres zakłóceń (promień) | 5-50 metrów (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Zasilanie | AC 110-240V / DC 12V |
|---|---|
| Wymiary | 278 × 137 × 42 mm |
| Waga | 2,5 kg |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Zakres wilgotności | 5% - 95% |
| Efektywny zakres | 1-5 metrów (w zależności od siły sygnału) |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Wymiary | 9,5 cm × 1,9 cm × 4,5 cm |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Całkowita moc wyjściowa | 0,9 wata |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Waga brutto | 3,6 kg |
| Moc wyjściowa RF | 22 W |
| Wymiary | 350 × 278 × 98 mm |
| Rodzaj dostawy | Usługa OEM, pozycje w magazynie |
|---|---|
| Tworzywo | Spandex / Poliester, 100% Poliester, Spandex / Nylon, 100% Tkanina poliestrowa o gramaturze 140-280g |
| Kolor | Jak pokazują zdjęcia |
| Rozmiar | M, XL, L, S, XXS |
| Uszczelka | 1 szt./Torba Opp, torba Opp, życzenia klienta, 1 zestaw/torba Opp |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50-60 Hz (AC110/240 V-DC27 V) |
|---|---|
| Wymiary | 335 x 238 x 60 mm (bez anten) |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Całkowita moc | 70 W |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Całkowita moc wyjściowa | 15 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 19V |
| Zużycie energii | 45 watów |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zakres zagłuszania | 5 - 40 metrów |
| Wilgotność | 5% - 95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10℃ do +55℃ |
| Rozmiar | 330*238*60mm |
| Waga | 6,0 KG |
| Zużycie energii | 90 W |
| Całkowita moc wyjściowa | 15w |
|---|---|
| Promień ekranujący | 10-40 metrów |
| Zasilanie | 50-60 Hz, 100-240 V AC |
| Usługi OEM | Dostępne usługi OEM |
| Zakres zagłuszania | 10-40 metrów |
| Zużycie energii | 25 W |
|---|---|
| Waga | 1,5 kg |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zakres zagłuszania | Promień 5-25 metrów (w zależności od siły lokalnego sygnału) |