| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 12 W (0,7 W na pasmo) |
| Promień zasięgu | 2–20 metrów przy -75 dBm (zależy od lokalnej siły sygnału) |
| Wbudowana bateria | Akumulator 7,4 V/12000 mAh |
| Wymiary | 280×130×46mm (w tym ukryta antena) |
| Waga | 6,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 440x250x90mm |
| Zasilanie | AC100-240V lub DC 24V |
| Zdalne sterowanie | 2-5 metrów z pilotem na podczerwień do włączania/wyłączania zasilania |
| Antena | Długość 380mm |
| Zasilanie | 50-60 Hz, prąd przemiany prądu 100-240 V |
|---|---|
| Efektywny zakres | 1-20 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Waga | 850g |
| Wymiary | 78x34x138mm (bez anten) |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Rozmiar opakowania | 330×250×80mm |
|---|---|
| Waga netto | 2 kg |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| ładowarka samochodowa | Wejście DC12V |
| Długość anteny | 166 mm |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy, 6 miesięcy, 2 lata |
|---|---|
| Waga | 1-2 KG, 40 g, 60 g, 28 g |
| Używać | Telefon komórkowy, karta kredytowa, samochód/samochód/pojazd/motocykl/rower elektryczny/skuter |
| Komunikacja | Bezprzewodowy |
| Złącza | USB, BLUETOOTH |
| Temperatura pracy | -30°C do +60°C |
|---|---|
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5% do 95% |
| Rozmiar opakowania | 68 (dł.) × 20 (szer.) × 10 (wys.) mm |
| Waga brutto | 20G |
| Efektywny zasięg (ekranowany promień) | 2-10 metrów |
| Wymiary | 191×88×42mm (dł.×szer.×wys.) |
|---|---|
| Waga netto | 0,35 kg |
| Całkowita moc | 30dBm/1W |
| Ciągłe działanie | Około 2 godzin |
| Promień zakleszczenia | 5-20 metrów (w zależności od siły sygnału otoczenia) |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Wymiary | 592×395×265 mm |
| Waga | 45 kg |
| Zakres zagłuszania | 50-600 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Waga | 4,0 kg (komplet) |
|---|---|
| Wymiary | 370 x 140 x 51 mm |
| Zasilanie | AC 100-240 V, 50-60 Hz z adapterem DC12 V |
| Całkowita moc wyjściowa | 18w |
| Zakres zagłuszania | Do 40 metrów (zasięg różni się w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Całkowita moc wyjściowa | 20 W |
|---|---|
| Zasilanie | 50-60 Hz, 100-240 V AC |
| Rozmiar | 427×116×60 mm |
| Temperatura pracy | -10℃ do +55℃ |
| Wilgotność | 5% - 95% |