| Zasilanie | Bateria wewnętrzna: 24V, 3500mAh; lub Bateria zewnętrzna |
|---|---|
| żywotność baterii | 45-70 minut |
| Zużycie energii | 55 W. |
| Antenna panelowa | Zysk 10dBi |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Całkowita moc wyjściowa | 2 waty |
|---|---|
| Waga | 800G |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Efektywny zakres | 2-20M (w zależności od siły sygnału) |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) | 320×120×430 mm |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Liczba anten | 6 |
| Zakres zagłuszania | 20-120 metrów (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Waga | 2kg (pełny zestaw) |
|---|---|
| Wymiary | 171×98×58mm (bez anten) |
| Zasilanie | 50-60 Hz, 100-240 V AC, DC 12 V |
| Całkowita moc wyjściowa | 10 W |
| Zakres ekranowania | 5-20 metrów (-75dBm) |
| Tryb zasilania | Bateria wewnętrzna: 24 V, 5 Ah |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Waga | 5,2 kg (waga opakowania: 8 kg) |
| Rozmiar | 340*270*150 mm |
| Antena wewnętrzna | Zysk 6-8dBi |
| Zasilanie | AC100-240 V |
|---|---|
| Czas pracy | 50 minut |
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga netto | 2,2 kg |
|---|---|
| Całkowita moc | 28W |
| Promień ekranujący | 2-25 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Wymiary | 200×133×66mm (bez anteny) |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/12000 mAh |
| Wymiar | 145 x 95 x 45 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Czas pracy | 40 minut |
| Zakres zagłuszania | Promień 20-50 metrów (-75dBm przy antenach dookólnych) |
| Zasilanie | AC100-240 V |
| Nazwa | Zakłócacz sygnału Wi-Fi Bluetooth |
|---|---|
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC |
| Całkowita moc | 5,6 w |
| Promień ekranujący | 2-20 metrów przy -75dBm |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/4700 mAh |
| Rozmiar opakowania | 25×24×7cm |
|---|---|
| Waga netto | 1,3 kg |
| Całkowita moc | 7W |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Ciągłe działanie | Ponad 120 minut |