| منبع تغذیه | باتری داخلی: 24 ولت، 3500 میلی آمپر ساعت؛ یا باتری خارجی |
|---|---|
| عمر باتری | 45-70 دقیقه |
| مصرف برق | 55W |
| آنتن پانل | افزایش 10dBi |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| قدرت خروجی کل | 2 وات |
|---|---|
| وزن | 800 گرم |
| زمان کار | 1-2 ساعت |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| دامنه موثر | 2-20M (بسته به قدرت سیگنال) |
| ابعاد (L×W×H) | 320×120×430 میلی متر |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| تعداد آنتن | 6 |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| وزن | 2 کیلوگرم (ست کامل) |
|---|---|
| ابعاد | 171×98×58 میلیمتر (به استثنای آنتنها) |
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، 100-240 ولت AC، DC12 ولت |
| قدرت خروجی کل | 10 وات |
| محدوده محافظ | 5-20 متر (-75dBm) |
| منبع تغذیه | باتری داخلی: 24 ولت، 5 آمپر |
|---|---|
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| وزن | 5.2 کیلوگرم (وزن بسته بندی: 8 کیلوگرم) |
| اندازه | ۳۴۰*۲۷۰*۱۵۰ میلی متر |
| آنتن داخلی | افزایش 6-8dBi |
| منبع تغذیه | AC100-240V |
|---|---|
| زمان کار | 50 دقیقه |
| وزن | 1.8 کیلوگرم |
| ابعاد | 200 × 135 × 50 میلی متر (فقط واحد اصلی، شامل آنتن نمی شود) |
| گارانتی | 1 سال |
| وزن خالص | 2.2 کیلوگرم |
|---|---|
| توان کل | 28 وات |
| شعاع محافظ | 2-25 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| ابعاد | 200×133×66mm (بدون آنتن) |
| باتری داخلی | 7.4 ولت / 12000 میلی آمپر ساعت |
| بعد | 145 × 95 × 45 میلی متر |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| زمان کار | 40 دقیقه |
| محدوده جنجال | شعاع 20-50 متر (-75dBm@آنتن های همه جهته) |
| منبع تغذیه | AC100-240V |
| نام | مسدود کننده سیگنال بلوتوث Wifi |
|---|---|
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz |
| توان کل | 5.6 وات |
| شعاع محافظ | 2-20 متر در -75dBm |
| باتری داخلی | 7.4V/4700mAh |
| اندازه بسته بندی | 25×24×7 سانتی متر |
|---|---|
| وزن خالص | 1.3 کیلوگرم |
| توان کل | 7 وات |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| عمل مداوم | 120+ دقیقه |