| Rimpeling in band | 8db |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Frequentiestabiliteit | ≤ 0,01 ppm |
| Impedantie | 50Ω |
| Naam | rf-machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | rf-machtsversterker |
| Productgrootte | 20X15X2 cm |
| Netto gewicht | 0,9 kg |
| Naam | RF-breedbandversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-UAV module |
| Werkende bandbreedte | 700-2000 MHz |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% ~ 95%, geen condensatie |
| In band fluctuatio | ≤3.0db |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-UAV module |
| Werkende bandbreedte | 2000MHz |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | 5% ~ 95%, geen condensatie |
| In band fluctuatio | ≤3.0db |
| Naam | RF-voedingsmodule |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 1W~1000W |
| Frequentie | 20 MHz ~ 20 GHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Werkfrequentie | 1500-2500MHz |
| Bedrijfsspanning | 12-36V |
| DC -connector | DW9 |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Werkfrequentie | 300-1500 MHz |
| Bedrijfsspanning | 12-36V |
| DC -connector | DW9 |
| Naam | Wideband Machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | anti-drone |
| Werkfrequentie | 100-6000MHz |
| Bedrijfsspanning | 12-36V |