| Naam | Wideband Machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Productgrootte | 160*100*18,8mm |
| Netto gewicht | 500g |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Naam | Anti FPV-module RF-eindversterker |
| Frequentie | 700-6000mHz |
| Bedrijfsspanning | 24-32V |
| Stroom | 80W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Productgrootte | 100*58*13mm |
| Netto gewicht | 0,3 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 30W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Naam | Anti FPV-module RF-eindversterker |
| Frequentie | 2100-2700 MHz |
| Bedrijfsspanning | 24-28V |
| Stroom | 50W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Productnaam | Antihommelmodule |
| Bedrijfsspanning | 24-32V |
| Maximaal uitgangsvermogen | 47DBM |
| Frequentie en vermogen | 4000-6000 MHz 100 W |
| Naam | Anti FPV-module RF-eindversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Frequentie | 100-400 MHz |
| Bedrijfsspanning | 24-28V |
| Stroom | 50W |
| Naam | breedbandversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Frequentiebereik | 4000-4900 MHz |
| Uitgangsvermogen | 80W |
| Werkspanning | 24-28V |
| Naam | Anti FPV-module RF-eindversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Frequentie | 700-6000mHz |
| Bedrijfsspanning | 24-32V |
| Stroom | 80W |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Frequentiebereik | 200-300 MHz |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkspanning | 30V |
| Specificatie | 37.3*112*19,5 mm |
| Naam | Signalversterker |
|---|---|
| Type | RF-module, anti-FPV-module |
| Sollicitatie | Drone -verdediging |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 300-2500 MHz |